Pomagam osobom znajdującym się w kryzysie z powodu używania alkoholu, narkotyków lub innych destruktywnych zachowań.

O nas

Patromed klinika terapii uzależnień
klinika Patromed budynek

Nasza Klinika znajduje się w Łodzi, przy ulicy Trębackiej 38. Zapewniamy komfortowe i dyskretne warunki pomocy świadczonej przez specjalistyczny personel terapeutyczny

Klinika Psychoterapii Patromed jest miejscem pomocy dla osób cierpiących z powodu obniżonej jakości życia. Naszą misją jest uczenie naszych pacjentów umiejętności dbania o siebie a w szczególności sferę psychiczną. Osiągamy to dzięki rozpoznaniu i kompensacji szkodzących schematów myślenia, a co za tym idzie odczuwania i działania.

Zobacz więcej o psychoterapii>>

Pomagamy też osobom uzależnionym od alkoholu, innych substancji psychoaktywnych, narkotyków lub destrukcyjnych zachowań nałogowych jak hazard czy zakupoholizm. Specjalizujemy się również w pomocy osobom współuzależnionym czyli związanym relacją z osobą uzależnioną, tym których pośrednio dotyka problem uzależnienia najbliższych. Prowadzimy terapię DDA i DDD, czyli Dorosłych Dzieci Alkoholików i Dorosłych Dzieci z Rodzin Dysfunkcyjnych.

Nasza klinika nie posiada podpisanego kontraktu z NFZ, w związku z tym oferowana przez nas pomoc jest odpłatna.

Nasza kadra

psychoterapeuta Paweł Walendziak

Paweł Walendziak

Certyfikowany specjalista terapii uzależnień i współuzależnienia (certyfikat numer 1948). Prowadzi Klinikę Leczenia Uzależnień i Psychoterapii Patromed.

terapeuta Kinga Bartczak

Kinga Bartczak

Certyfikowany specjalist terapii uzależnień i współuzależnienia (certyfikat numer 945). Od kilku lat współpracuje z prowadzoną przez Pawła Walendziaka Kliniką Leczenia Uzależnień i Psychoterapii Patromed.

terapeuta Kinga Bartczak

Anna Trawczyńska-Golińska

Jestem pedagogiem, certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień i wspołuzależnienia (certyfikat PARPA nr 1310) oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia.

Oferta

Oferujemy:

  • spotkania online (zdalne)
  • pomoc psychoterapeutyczną na miejscu i online (zdalnie) 
  • spotkania konsultacyjne, podczas których pomagamy znaleźć najlepiej dostosowaną formę pomocy,
  • spotkania diagnostyczne potwierdzające lub wykluczające występowanie uzależnienia lub współuzależnienia,
  • terapię osób uzależnionych od alkoholu, innych substancji psychoaktywnych lub innych zachowań destruktywnych jak hazard, zakupoholizm, itp., w ramach spotkań indywidualnych oraz grupowych,
  • terapię dla osób współuzależnionych czyli związanych relacją z osobą uzależnioną, w ramach spotkań indywidualnych i grupowych,
  • terapię DDA i DDD,
  • grupę wsparcia – spotkania grupowe jako wsparcie i uzupełnienie spotkań indywidualnych.

Zapraszamy do rezerwacji terminu spotkania pod numerem telefonu

660 254 050

Proszę o telefon w godzinach od 08.00 do 20.00.

Alkoholizm to choroba

Jeżeli masz już dość lęku, poczucia winy i wstydu, a chcesz zacząć żyć spokojnie to przyjdź do kogoś kto czuł się kiedyś jak Ty teraz.
Zrób pierwszy krok do wolności i zadzwoń – od dziś tylko Ty możesz decydować o swoim życiu.